...
Posted by SlaWorld | Мир

Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї розкритикував президента США Дональда Трампа і Саудівську Аравію за те, що він назвав «союзом» проти Тегерана.

«Президент США стоїть поряд з лідерами племінної й відсталої системи і підтанцьовує зброєю, але критикує іранські вибори з 40 мільйонами голосів», – сказав Хаменеї в прямому ефірі на державному телебаченні 4 червня.

Також він заявив, що Вашингтон використовує Саудівську Аравію, яка, в свою чергу, зв’язками із США хоче посилити свою роль в регіоні.

«Навіть з багатомільярдним хабарем Америці саудівці не можуть досягти своїх цілей в регіоні», – додав Хаманеї, маючи на увазі угоду про військові замовлення у Вашингтона на 110 мільярдів доларів від Ер-Ріяда, затятого суперника Ірану в регіоні.

Днями Хаманеї вже називав лідерів Саудівської Аравії «ідіотами» та «нікчемами» через їхні контакти з США.

Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран в розпалюванні сектантства і тероризму на Близькому Сході і закликав до його міжнародної ізоляції під час свого візиту до Саудівської Аравії в травні, через кілька днів після того, як президент Ірану Хасан Роугані переміг на виборах.

 

your ad here

комментировать: