...
Posted by SlaWorld | Мир

Президент США Дональд Трамп завершив свою першу закордонну поїздку, виступивши перед військовослужбовцями США та їхніми сім’ями на військово-морській базі Сігонеллі на Сицилії.

Трамп завершив дев’ятиденну поїздку, в ході якої відвідав Саудівську Аравію, Ізраїль, палестинські території, Італію та Бельгію. У своєму виступі Трамп сказав, що поїздка була «успішною». І додав, що у нього відбувся «дійсно історичний тиждень». Коментуючи дводенний саміт країн «Великої сімки», Трамп сказав, що це надзвичайно продуктивна зустріч, на якій він «зміцнив американські зв’язки».

Говорячи про саміт НАТО, він сказав, що «гроші дійсно починають вливатися в НАТО з країн, що не робили б того, що вони роблять зараз, якби я не був обраний». Німеччина взяла на себе зобов’язання збільшити витрати на оборону з метою досягнення 2 відсотків ВВП, направлених на військові потреби. Трамп також сказав, що Сполучені Штати «повністю підтримують НАТО».

Президент США також пообіцяв «перемогти тероризм і захистити цивілізацію», назвавши тероризм «загрозою, небезпечною загрозою для всього людства».

Під час виступу на військовій базі США Трамп був представлений учасникам зустрічі його дружиною Меланією, яка сказала присутнім: «Мій чоловік дуже багато працював в цій поїздці, і я дуже пишаюся ним». Трамп повинен повернутися в Вашингтон 27 травня.

your ad here

комментировать: