...
Posted by SlaWorld | Мир

Білий дім 16 травня заперечив повідомлення американських засобів інформації, нібито президент США Дональд Трамп пропонував колишньому директору ФБР Джеймсу Комі припинити розслідування зв’язків із Росією колишнього президентського радника з національної безпеки Макла Флінна.

«У той час, як президент неодноразово висловлював думку про те, що генерал Флінн – порядна людина, яка служила нашій країні і захищала її, президент ніколи не просив ані Джеймса Комі, ані інших людей припинити будь-яке розслідування, в тому числі розслідування щодо Майкла Флінна», – йдеться в заяві Білого дому.

Раніше 16 травня видання New York Times, інформагенції Reuters, AP та інші ЗМІ повідомили про існування пам’ятної записки авторства Комі, яку він написав після зустрічі з президентом в Овальному кабінеті в лютому, на наступний день після того, як із посади президентського радника був звільнений Макл Флінн.

За словами Комі, він не відреагував на це побажання президента, погодившись лише з оцінкою людських якостей Флінна. Згодом Комі ознайомив зі своєю запискою найближчих помічників.

Американські законодавці заявили, що їм необхідно ознайомитися з пам’ятною запискою, складеною колишнім директором ФБР, якщо вона справді існує. За словами юристів, така заява президента може розглядатися як спроба перешкоджання правосуддю.

Флінн пропрацював в адміністрації Трампа менш ніж місяць – 24 дні, – перш ніж Трамп змусив його до відставки з посади радника з нацбезпеки в лютому через те, що він сказав неправду про свої контакти з послом Росії у США після обрання Трампа, але до його інавгурації.

your ad here

комментировать: