...
Posted by SlaWorld | Мир

У Грузії значно знизилася популярність поліції, свідчать дані опитування американського Національного демократичного інституту (NDI). Згідно з опитуванням, вперше за останні 10 років, рейтинг грузинської поліції, реформованої під час правління президента Міхеїла Саакашвілі, знизився відразу на кілька десятків пунктів. NDI регулярно, як мінімум двічі на рік, проводить опитування громадської думки в Грузії.

15 травня NDI опублікував останні дані результатів масштабного опитування населення країни про довіру до тих чи інших державних інституцій Грузії. Згідно з підсумками опитування громадської думки, рейтинг популярності поліції знизився до 38 відсотків, тоді як в 2013 році, тобто через рік після приходу до влади коаліції «Грузинська мрія», рейтинг довіри становив 62 відсотки, а до зміни влади в країні досягав 80 відсотків.

Саакашвілі вважав реформу поліції головним проектом свого президентства. Він неодноразово говорив, що в результаті розпуску ДАІ і створення «Патрульної поліції», корупція в цій сфері була повністю вичерпана.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, експерти вважають, що зниження рейтингу поліції в першу чергу пов’язане з погіршенням криміногенної обстановки. 

your ad here

комментировать: