...
Posted by SlaWorld | Мир

Після реакції Китаю, Росії та США стурбованість черговим випробуванням Північною Кореєю балістичної ракети висловили також ЄС та НАТО.

«Цей і попередні запуски є загрозою міжнародному миру і безпеці і ще більше погіршують напруженість в регіоні в той час, коли натомість потрібна деескалація», – йдеться в заяві речниці голови європейської дипломатичної служби Майї Коціянчич.

У свою чергу, прес-секретар НАТО Оана Лунгеску в неділю у заяві альянсу також назвала дії Пхеньяна загрозою міжнародному миру і безпеці» та «новим кричущим порушенням низки резолюцій Ради безпеки ООН».

Раніше сьогодні президент Росії Володимир Путін і голова КНР Сі Цзіньпін висловили стурбованість через зростання напруженості на Корейському півострові після того, як Північна Корея 14 травня запустила балістичну ракету.

Також Білий дім оприлюднив заяву, в якій ідеться, що президент США Дональд Трамп «не може собі уявити, що Росія задоволена» останнім ракетний випробуванням Північної Кореї.

За даними влади Південної Кореї та Японії, запущена сьогодні військовими КНДР балістична ракета подолала понад 700 кілометрів за півгодини і досягла висоти понад дві тисячі кілометрів, перш ніж упасти в Японському морі.

Ядерна програма та балістичні випробування в КНДР заборонені ООН.

your ad here

комментировать: