...
Posted by SlaWorld | Мир

Президент Росії Володимир Путін і голова КНР Сі Цзіньпін висловили стурбованість через зростання напруженості на Корейському півострові після того, як Північна Корея 14 травня запустила балістичну ракету. Про це за лаштунками візиту Путіна до Пекіна заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

За його словами, лідери двох країн «обговорили ситуацію на Корейському півострові в деталях» і «обидві сторони висловили стурбованість у зв’язку з ескалацією напруженості».

За даними влади Південної Кореї та Японії, запущена військовими КНДР балістична ракета подолала понад 700 кілометрів за півгодини і досягла висоти понад дві тисячі кілометрів, перш ніж упасти в Японському морі.

Білий дім раніше оприлюднив заяву, в якій ідеться, що президент США Дональд Трамп «не може собі уявити, що Росія задоволена» останнім ракетний випробуванням Північної Кореї.

«З ракетою, яка впала так близько до російської території, ближче до Росії, ніж до Японії, президент не може собі уявити, що Росія задоволена», – йдеться в заяві Білого дому, який також закликав до «набагатожорсткіших санкцій» щодо Пхеньяна.

Китай закликав до «стриманості», попередивши про небезпеку ескалації напруженості в регіоні.

Ядерна програма та балістичні випробування в КНДР заборонені ООН.

your ad here

комментировать: