...
Posted by SlaWorld | Мир

До кореспондента Вірменської служби Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа у неділю застосували силу в приміщенні одного зі штабів владної Республіканської партії Вірменії. Як передає Радіо Азататюн, це сталося, коли Сісак Габрієлян намагався відзняти на мобільний телефон, як виборцям біля виборчої дільниці роздають гроші під час  муніципальних виборах до Ради старійшин Єревану, що проходять в неділю у столиці Вірменії.

Повідомляється, що кілька молодих чоловіків почали штовхати Габрієляна, а ще один вдарив його шапкою по голові, коли журналіст увійшов в офіс штабу, щоб взяти коментар з приводу побаченого.

Пізніше до офісу штабу прийшов чоловік, який назвався «чинним членом Ради старійшин». Спочатку він погрожував Габрієляну, та незабаром попросив всіх вийти і попросив вибачення у журналіста.

Керівництво та правоохоронні органи не коментували наразі інцидент. Журналіст повідомив, що зазнав незначних травм.

Це вже другий випадок нападу на Сісака Габрієляна за два місяці. 2 квітня його атакували прихильники правлячої партії, після того як він попросив посадовців партії вийти з офісу в Єревані з грошима в руках, які, як заявив журналіст, вони використали під час парламентських виборів того дня.

Вірменська опозиція і громадські організації стверджують, що партія на чолі з президентом Сержем Сарґсяном значною мірою використовувала підкуп виборців, щоб перемогти на виборах 2 квітня.

Спостерігачі з Організації з безпеки і співробітництва в Європі також заявляли про наявність «достовірної інформації про купівлю голосів».

У прес-центрі владної партії 5 квітня визнали, що деякі кандидати купували голоси виборців, але це не мало «істотного впливу» на результати виборів.

your ad here

комментировать: