...
Posted by SlaWorld | Мир

Чільний зовнішньополітичний радник Кремля пригрозив Вашингтонові заходами у відповідь на минулорічне закриття дипломатичних об’єктів Росії у США, якщо їх не розблокують.

Як сказав помічник президента Росії з зовнішньополітичних питань Юрій Ушаков, «ми виявляємо терпіння, зваженість, але це терпіння, звісно ж, не безмежне».

Він нагадав, що Москва не стала відразу відповідати на крок Вашингтона, але додав, що «принцип взаємності в дипломатії ще ніхто не скасовував».

За його словами, питання про заблоковане у США російське дипломатичне майно порушувалося й на низці останніх зустрічей російських і американських посадовців.

Скільки ще Росія ладна чекати на залагодження цього питання і яка саме може бути згадана ним відповідь, Ушаков не уточнював.

Низку будівель із російської дипломатичної власності у штатах Нью-Йорк і Меріленд, офіційно відпочинкового призначення, наказав закрити попередній президент США Барак Обама на самому кінці минулого року, коли його термін добігав кінця, як відповідь на втручання Росії у президентські вибори у США того року, в якому були впевнені в його адміністрації. Також були видворені 35 працівників російських дипломатичних установ у США. Тоді всіх здивувала реакція президента Росії Володимира Путіна, який заявив, що Росія не буде вдаватися до заходів у відповідь. У Москві сподівалися на швидке й різке поліпшення відносин за нового президента Дональда Трампа, але цього так і не сталося.

your ad here

комментировать: