...
Posted by SlaWorld | Мир

Партія канцлера Німеччини Анґели Меркель, Християнсько-демократичний союз, показала високий результат на місцевих виборах в північній Німеччині. Цей результат, як вважають аналітики, свідчить про підвищення шансів Меркель на загальнонаціональних виборах 24 вересня.

Екзит-поли, проведені після виборів у невеликій землі Шлезвіг-Гольштейн 7 травня, показав, що ХДС здобула підтримку понад 32% виборців, а лівоцентристська Соціал-демократична партія – майже 27%.

Цей результат є регресом для головного опонента Меркель, соціал-демократа Мартіна Шульца. Його партія керувала регіоном з 2012 року у коаліції з «зеленими» та ще однією політичною силою. «Ми всі очікували кращого результату», – визнав Шульц.

Партія «Альтернатива для Німеччини», яка виступає з антиіммігрантських і проросійських позицій, подолала бар’єр у 5%, це означає, що вона тепер представлена в 12 з 16 регіональних парламентів Німеччини. Решта партій заявили, що вони не співпрацюватимуть із «Альтернативою для Німеччини» в складі будь-якої коаліції.

Набагато більша земля Північний Рейн-Вестфалія обиратиме свій парламент 14 травня, за опитуваннями, провідні партії можуть показати близькі результати.

your ad here

комментировать: