...
Posted by SlaWorld | Мир

Двоє високопоставлених чиновників із адміністрації Обами 8 травня мають дати свідчення в комітеті Сенату в рамках розслідування втручання Росії у президентську кампанію в США у 2016 році.

Перед сенатським судовим комітетом даватимуть свідчення Саллі Йейтс, яка впродовж 10 днів працювала також в адміністрації Трампа, та Джеймс Клаппер, директор Національної розвідки за президентства Обами.

Комітети з розвідки у Сенаті та нижній палаті також розслідують втручання Росії у виборчу кампанію та будь-які зв’язки між Москвою і командою Трампа.

Йейтс, як очікується, свідчитиме про те, що Білий дім Трампа знав про зв’язки колишнього радника з національної безпеки Майкла Флінна з російськими офіційними особами до і після виборів.

Флінн був звільнений Трампом 13 лютого, після 24 днів роботи. Трамп тоді пояснив звільнення тим, що Флінн збрехав про свої переговори з російським послом у США під час перехідного періоду.

Клаппер, схоже, повідомить комітетові, чи є якісь свідчення того, що члени перехідної команди Трампа вступали у змову з Москвою, аби вплинути на вибори.

У Трампа послідовно відхиляють висновки розвідслужб США про те, що Москва допомагала отримати перевагу над демократичною конкуренткою Гілларі Клінтон.

your ad here

комментировать: