...
Posted by SlaWorld | Мир

Система протиракетної оборони США, розгортання якої розлютило Китай і Росію, наразі діє в Південній Кореї, заявили 2 травня в Сеулі і Вашингтоні.

Повідомляється, що конструкцію висотної системи захисту встановлено на переобладнаному полі для гольфу в повіті Сончжу, і має можливість «раннього» перехоплення будь-якої ракетної чи ядерної атаки з боку Північної Кореї.

Спочатку планувалося, що система THAAD буде введена в експлуатацію до кінця 2017 року.

Москва і Пекін, які виступають проти цього, стверджують, що система порушує баланс сил в регіоні, критику висловлюють і окремі сили в Південній Кореї.

Критики сумніваються, що Сполучені Штати і тимчасовий уряд Сеула введуть в дію THAAD до виборів 9 травня, які мають змінити уряд в Південній Кореї після корупційного скандалу за участі усуненої з посади президента Пак Кин Х’є.

Учасник виборчих перегонів, ліберал Мун Джеін, який закликає до співпраці з Північною Кореєю, заявив, що розміщення THAAD переглянуть, якщо він стане президентом.

29 квітня Північна Корея провела ще одне випробування балістичної ракети, яка, як повідомлялося, вибухнула незабаром після запуску над територією КНДР.

your ad here

комментировать: