...
Posted by SlaWorld | Мир

Комітет з міжнародних відносин британської Палати лордів (верхньої палати парламенту) заявив, що Великобританія більше не може покладатися на лідерство США на Близькому Сході, а Лондон має тісніше співпрацювати з Європою, щоб забезпечити ядерну угоду з Іраном.

«Ми більше не можемо стверджувати, що Америка задасть тон взаємин Заходу з Близьким Сходом», – заявив у доповіді від 2 травня Девід Хауел, голова комітету з міжнародних відносин Палати лордів.

Що стосується Ірану і арабо-ізраїльського конфлікту, то «нова адміністрація США має потенціал для подальшої дестабілізації регіону», йдеться в доповіді. «Президент США зайняв позиції, які є неконструктивними і навіть можуть призвести до ескалації конфлікту», – зазначено в документі.

Угода між Іраном і шістьма світовими державами обмежує ядерну програму Тегерана в обмін на скасування міжнародних санкцій.

Президент США Дональд Трамп назвав угоду «найгіршою» з-поміж будь-коли досягнутих, а його адміністрація розглядає питання, чи слід продовжувати скасування санкцій.

Попри це, у доповіді йдеться, що Британія повинна зробити торгівлю з Іраном головним для себе пріоритетом після виходу з ЄС. Крім того, Лондон має працювати з ЄС задля послаблення обмежень для банків, які давали кредити для бізнесу та інвестицій в Ірані.

your ad here

комментировать: