...
Posted by SlaWorld | Мир

Військовий трибунал Організації Об’єднаних Націй в Гаазі розпочинає у понеділок апеляційне слухання у справі колишнього лідера боснійських хорватів Ядранко Прліча та ще п’ятьох засуджених осіб. Слухання триватиме 7 днів.

Шестеро політичних і військових лідерів боснійських хорватів домагатимуться перегляду або пом’якшення вироків за воєнні злочини під час Боснійської війни в 1990-х роках. Рішення щодо оскарження очікується в листопаді цього року.

Міжнародний кримінальний трибунал у справах колишньої Югославії у 2013 році засудив шістьох боснійських хорватів на терміни від 10 до 25 років ув’язнення за скоєння воєнних злочинів та злочинів проти людяності під час війни 1992-95 років в Боснії і Герцеговині.

Нині 57-річний Прліч був засуджений до 25 років позбавлення волі за звинуваченням у вбивстві і депортації мусульман під час війни. Він свого часу очолював самопроголошену республіку боснійських хорватів. Крім того, апеляції на вироки подали «екс-міністр оборони» боснійських сербів і четверо інших військових чиновників.

your ad here

комментировать: